header

header

در نظر سنجی الناز شاکردوست بهترین سوپر استار زن ایران شد

در نظر سنجی الناز شاکردوست بهترین سوپر استار زن ایران شد

در نظر سنجی الناز شاکردوست بهترین سوپر استار زن ایران شد

نتیجه جدیدترین نظر سنجی سایت «بانی فیلم» آنلاین، شاید متفاوت تر از آنچه خیلی از ما در تحریریه «بانی فیلم» و نیز شاید پیش بینی خوانندگانی از آب درآمده که پیگیر آن بودند.برگزیده نهایی نظرسنجی در خصوص سوپراستار فعلی سینما مشخص شد و الناز شاکردوست با تفاوت آرای اندک و در رقابتی پایاپای، در صدر جای گرفت. برخلاف پیش‌ بینی‌ها الناز شاکردوست توانست مهناز افشار و لیلا حاتمی را پشت سر بگذارد و نفر اول و برگزیده سوپراستار فعلی سینما به انتخاب مخاطبان «بانی فیلم» شود.

بر اساس این نظرخواهی مهناز افشار و لیلا حاتمی با حدود ۲۰ رأی کمتر، به طور مشترک دوم شدند.در این نظر سنجی از کاربران سایت خواستیم تا از میان ۱۲ بازیگر زنی که با همفکری کارشناسان و تحریریه «بانی فیلم» از میان گزینه های متعدد انتخاب شدند، سوپراستار فعلی سینما را برگزینند. این گزینه ها نیز (بر اساس حروف الفبا) عبارت بودند از:

 

۱- مهناز افشار، ۲-هانیه توسلی،۳-هدیه تهرانی،۴-نگار جواهریان،۵- لیلا حاتمی،۶-میترا حجار،۷-مریلا زارعی۸-الناز شاکردوست،۹-ترانه علیدوستی،۱۰-مهتاب کرامتی،۱۱-نیکی کریمی و ۱۲- باران کوثری

 

بر همین اساس، نتایج این نظر سنجی که در سایت «بانی فیلم» آنلاین در دسترس کاربران قرار داشت و تا عصر دیروز نیز ادامه داشت، الناز شاکر دوست با تفاوت آرای اندک و در رقابتی پایاپای، در صدر جای گرفت. این در حالی بود که مهناز افشار و لیلا حاتمی نیز با حدود ۲۰ رأی کمتر، به طور مشترک دوم شدند. البته ناگفته نماند هدیه تهرانی هم با چند رأی کمتر پس از این سه هنرمند قرار گرفت.

 

شاکردوست: خوشحالم که منتخب مردم بودم
الناز شاکردوست در همین رابطه در گفت و گوی کوتاهی با بانی فیلم گفت: خوشحالم در این نظرسنجی بیشترین رای را به دست آوردم. خیلی وقت ها انتخاب شدن از طرف مردم ارزش بیشتری از گرفتن جایزه در جشن ها و جشنواره ها دارد. در نظر سنجی روزنامه بانی فیلم هم همین اتفاق افتاده است. خوشحالم که منتخب مردم بودم.»

این مطلب را به اشتراک بگذارید :