header

header

انتخاب زیباترین زن در سال ۲۰۱۵

انتخاب زیباترین زن در سال ۲۰۱۵

انتخاب زیباترین زن در سال 2015

ساندرا بولاک که چندی پیش به عنوان پر درآمدترین بازیگر هالیوودی در سال ۲۰۱۵ انتخاب شده بود ، این بار نیز به عنوان زیباترین بانوی سال ۲۰۱۵ از سوی مجله People انتخاب شد!اما بولاک این مقام را چندان مهم نمیداند و حضور در کنار خانواده و مراقبت از فرزندانش را در اولویت کار خود قرار داده است.

 

این بازیگر هالیوودی که موفق به دریافت جایزه‌ی اسکار هم بوده، اظهار می‌کند: زیبایی واقعی در سکوت نهفته است خصوصا در این زمانه که سکوت کردن سخت است.بولاک، بازیگر ۵۰ ساله در مصاحبه با مجله‌ی People گفت: زیباترین افرادی که من یافتم، کسانی بودند که برای زیبا شدن تلاش نکردند.

 

انتخاب زیباترین زن در سال 2015

 

او سعی می کند در درجه اول مادر خوبی باشد و وظایف خانه‌‌داری خود را به نحو احسن انجام دهد و بعد در شغلش بدرخشد.لازم به ذکر است علاوه بر بولاک، مجله‌‌ی People (پیپل) ۱۹۲ زن دیگر را هم در سال‌های قبل به عنوان ملکه‌ی زیبایی برگزید. از بین آنها می‌توان به لوپیتا نیونگو (Lupita Nyogo) و گوین پالترو (Gwynth Palterow) به ترتیب برنده‌ی سالهای اخیر اشاره کرد.

او پس از اجرای نقش‌های موفقی در دههٔ ۱۹۹۰ میلادی هم‌چون سرعت و وقتی تو در خوابی به شهرت رسید. پس از آن او حرفه‌اش را به عنوان یک بازیگر هالیوودی نقش اول مشهور با فیلم‌هایی مانند خانم موافقت و تصادف که تحسین منتقدان را دریافت کردند، آغاز کرد. در سال ۲۰۰۷ او با داشتن سرمایهٔ ۸۵ میلیون‌دلاری در ردهٔ ۱۴ ثروتمندترین اشخاص نامدار زن قرار گرفت. همچنین در سال ۲۰۱۰ ‘پردرآمدترین’ بازیگر زن هالیوود نام گرفت بین ژوئن ۲۰۰۹ تا یک سال بعد حدود ۵۸ میلیون دلار بابت فیلم‌های پیشنهاد و نقطه کور دریافت کرده‌است.و برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن و گوی طلایی به عنوان بهترین بازیگر نقش اول زن بخاطر بازی در فیلم نقطه کور در سال ۲۰۰۹ است. ساندرا بولاک با ۱۰ میلیون دلار دستمزد بیشترین دستمزد را در بین بازیگرهای زن هالیوود را داراست.

این مطلب را به اشتراک بگذارید :