header

header

بیوگرافی و عکس رضا قوچان نژاد

بیوگرافی و عکس رضا قوچان نژاد

بیوگرافی و عکس رضا قوچان نژاد

بیوگرافی رضا قوچان نژاد

شاید بشود گفت رضا قوچان نژاد یکی از موثرترین بازیکنانی بود که باعث شد تیم ملی فوتبال ایران به رقابت های جام جهانی ۲۰۱۴ راه پیدا کند آن هم بعد از یک دوره غیبت در سال ۲۰۱۰ که همه مردم منتظر حضور مجدد ایران در جام جهانی بودند …. رضا قوچان نژاد کاری کرد که حالا حالا در ذهن ها نامش ماندگار خواد بود.

درست مثل خداد عزیزی که تاریخ ساز ملبورن بود و نقش مهمی در حضور ایران در جام جهانی ۹۸ فرانسه داشت حالا می توان به جرات گفت رضا قوچان نژاد حماسه ساز اولسان است … اما چرا اولسان . اگر در خاطر فوتبال دوستان باشه آخرین بازی ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی بین تیم های ایران و کره جنوبی در اولسان کره برگزار شد که در نهایت با تک گل رضا قوچان نژا ایران برنده بازی شد و مقتدرانه در صدر گروه خود ایستاد و با قاطعیت کامل راهی برزیل شد . در ادامه به معرفی کامل رضا قوچان نژاد می پردازیم .

بیوگرافی و عکس رضا قوچان نژاد

نام و نام خانوادگی کامل : رضا قوچان نژاد نورنیا
لقب : گوچی
تاریخ تولد : ۲۹ شهریور سال ۱۳۶۶
زادگاه : مشهد مقدس
میزان تحصیلات : فارغ التحصیل رشته علوم ساسی
پست تخصصی : مهاجم (فوروارد)
قد : یک متر و هشتاد سانتی متر
شماره پیراهن : هفت ۷
نژاد : ایرانی – هلندی

معرفی و فعالیت های ورزشی رضا قوچان نژاد

رضا فوتبال را از ۱۵ سالگی و به اصرار پدرش در باشگاه های دسته دوم هلند آغاز کرد. و جالب است بدانید که او با گلی که در ثانیه ۹ زده رکورد سریع ترین گل هلند را هم در اختیار دارد.قوچان نژاد با وجود اینکه از کودکی در اروپا بازی کرده اما همچنان عاشق ایران است و حتی می گوید محبوب ترین غذایی که دوست دارد آبگوشت است.

بیوگرافی و عکس رضا قوچان نژاد

نام قوچان نژاد یک بار در زمان سرمربیگری افشین قطبی در تیم ملی به گوش اهالی فوتبال خورد اما این کارلوس کی روش بود که برای دیدن و ارزیابی این بازیکن راهی بلژیک شد تا بازی این بازیکن ایرانی را از نزدیک ببیند.رضا البته فوتبال حرفه ای را در باشگاه های بلژیک دنبال کرد. ابتدا به تیم سنت تروئیدن بلژیک رفت.این بازیکن سابقه بازی در تیم زیر ۱۹ ساله های هلند را در کارنامه خود دارد.قوچان نژاد در حال حاضر در لیگ برتر بلژیک و در باشگاه فوتبال استاندارد لیژ شاغل است. رضا در موسیقی نیز تبحر دارد و استعداد ذاتی در نواختن ویلن برخوردار می باشد.

بیوگرافی و عکس رضا قوچان نژاد

قوچان نژاد پسرخاله عقیل اعتمادی دروازه بان اسبق باشگاه تراکتورسازی است.کی روش به همه منتقدانش نشان داد که برای پیشرفت در فوتبال باید صبر، استقامت داشت و سخت کار کرد ضمن اینکه دانش فنی و تجربه بین المللی هم داشت. او با آوردن قوچان نژاد به فوتبال ایران علاوه بر اینکه زمینه ساز خلق حماسه اولسان و صعود به جام جهانی شد یک هدیه ارزشمند هم به تیم ملی اهدا کرد. یک گلزن مادرزاد و شش دانگ که سال ها می تواند خط حمله فوتبال ایران را بیمه کند.

بیوگرافی و عکس رضا قوچان نژاد بیوگرافی و عکس رضا قوچان نژاد

بیوگرافی و عکس رضا قوچان نژاد

بیوگرافی و عکس رضا قوچان نژاد

بیوگرافی و عکس رضا قوچان نژاد

این مطلب را به اشتراک بگذارید :