header

header

بیوگرافی و عکس های کتی پری

بیوگرافی و عکس های کتی پری

بیوگرافی و عکس های کتی پری

بیوگرافی کتی پری
کتی پری (Katy Perry) ، متولد ۲۵ اکتبر ۱۹۸۴ در سنتا باربارا، ایالت کالیفرنیا در آمریکا می باشد. نام کامل و اصلی این خواننده، ترانه‌سرا و بازیگر ، کاترین الیزابت کتی هادسن Katheryn Elizabeth “Katy” Hudson می باشد. موریس کیت هادسون و مری کریستین پری والدین او هر دو کشیش پنتاکوستالیست مسیحی می باشند؛ وی اصلیت پرتغالی، آلمانی، ایرلندی و انگلیسی داشته و یک برادر کوچک‌تر به نام دیوید و یک خواهر بزرگ‌تر به نام آنجلا دارد.

بیوگرافی و عکس های کتی پری

عکس جدید کتی پری

کتی در نوجوانی از موسیقی غیر مذهبی منع شده و با موسیقی گاسپل بزرگ شد؛ در عین حال او از طریق سی‌ دی‌ هایی که مخفیانه از دوستانش می‌گرفت، با موسیقی عامه‌پسند آشنا شد. در سال اول دبیرستان، موسیقی را با نام کتی هادسن و با انتشار آلبومی با همین نام آغاز کرد. یک سال بعد به لس آنجلس مهاجرت کرد تا در زمینه موسیقی غیرمذهبی فعالیت کند. او در سال ۲۰۰۹ با گروه ماتریکس مشترکاً آلبومی را ضبط و منتشر کرد؛ همچنین آلبومی با گلن بالارد ضبط کرد که به دلیل مسائل مربوط به قرارداد، هیچ‌گاه منتشر نشد.

 

بیوگرافی و عکس های کتی پری

کتی پری بازیگر زیبای آمریکایی

در آوریل ۲۰۰۷، کتی پری با کپیتال رکوردز قرارداد امضاء کرد. در سال ۲۰۰۸ با انتشار تک‌ آهنگی به نام دختری را بوسیدم از آلبوم دومش یکی از پسرها، به شهرت رسید. تک‌آهنگ‌های “دختران کالیفرنیا”، “رویای نوجوانی”، “آتش‌بازی”، “ئی. تی.” و “آخرین شب جمعه (تی‌جی‌آی‌اف)” از آلبوم سوم وی یعنی رویای نوجوانی در فهرست ۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد به رتبه ۱ دست یافتند. رؤیای نوجوانی یک رکورد بوده و نخستین آلبوم یک هنرمند زن بود که ۵ تک‌ آهنگ با رتبه ۱ فهرست بیلبورد داشت و در کل بعد از آلبوم بد مایکل جکسون در رتبه دوم قرار گرفت. در مارس ۲۰۱۲، او این آلبوم را با نام رؤیای نوجوانی: شیرینی کامل دوباره منتشر کرد که آهنگ “بخشی از من” از این آلبوم به رتبهٔ ۱ فهرست بیلبورد دست یافت. آلبوم چهارم وی با نام منشور در سال ۲۰۱۳ روانه بازار شد که با آهنگ‌های “غرش” و “اسب تیره” با رتبهٔ ۱ بیلبورد گرفت.

 

بیوگرافی و عکس های کتی پری

سلفی کتی پری

کتی پری تاکنون جوایز و نامزدی‌های زیادی دریافت کرده‌است و در سال‌های ۲۰۱۱، ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ نامش در فهرست “پردرآمدترین زنان در موسیقی” توسط مجله فوربز قرار گرفت. در طول حرفه‌اش او ۱۱ میلیون آلبوم و ۸۱ میلیون تک‌ آهنگ در سرتاسر دنیا فروخته‌ است که او را تبدیل به یکی از پرفروش‌ترین هنرمندان تاریخ کرده‌است. در ژوئیه ۲۰۱۱، پری برای اولین بار در فیلم اسمرف‌ها به جای شخصیت اسمرفت صحبت کرد. در ژوئیه سال بعد، وی مستند کتی پری: بخشی از من را منتشر کرد که در آن به زندگی‌اش به عنوان یک هنرمند و ازدواج کوتاه‌مدتش با راسل برند بازیگر و کمدین انگلیسی در اوایل دههٔ ۲۰۱۰ میلادی پرداخته‌است.

 

بیوگرافی و عکس های کتی پری

سلفی اینستاگرام کتی پری

عکس مجله کتی پری

عکس سلفی کتی پری

چهره زیبای کتی پری

بیوگرافی و عکس های کتی پری

عکس العمل بامزه کتی پری

کتی پری و حیوان معروفش

مدل لباس جذاب کتی پری

katy perry 2015

بیوگرافی و عکس های کتی پری

عکس کتی پری ۲۰۱۵

کتی پری و گربه های ملوس

عکس شخصی فیسبوک کتی پری

بیوگرافی و عکس های کتی پری

تیپ جذاب و دیدنی کتی پری

مدل مو کتی پری ۲۰۱۵

کتی پری در موزه

بیوگرافی و عکس های کتی پری

عکس خصوصی اینستاگرام کتی پری

سلفی کتی پری خواننده زن جذاب خارجی

عکس شخصی و متفاوت کتی پری

بیوگرافی و عکس های کتی پری

کتی پری خواننده زن

مدل موی جدید کتی پری ۲۰۱۵
کتی پری

این مطلب را به اشتراک بگذارید :