header

header

حضور بیژن در سریال پایتخت ۴

حضور بیژن در سریال پایتخت ۴

حضور بیژن در سریال پایتخت 4

بیژن اشکور کیایی دانش آموزی که در بلوتوث ” شیب،بام ” مورد تمسخر قرار گرفته بود قرار است در پایتخت ۴ طبق قولی که محسن تنابنده در برنامه علیخانی داده بود حضور پیدا کند و نقش خودش را داشته باشد . او زمانی که کلاس سوم بود در پاسخ به این سوال معملش که گفته بود چرا بام بسیاری از خانه ها در شمال ایران شیب دارد ؟ دچار استرس می شود و نوک زبانش روی کلمات شیب و بام می ایستد. آموزگار او که سرباز معلم بود با فیلمبرداری از او و انتشار ناخواسته این بلوتوث به طور گسترده باعث می شود که بیژن درس را رها کند و به سراغ گچ کاری ساختمان برود .

حضور بیژن در سریال پایتخت 4

عکس بیژن در گچ کاری

بیژن اشکور کیایی از استعداد خوبی در بازیگری برخوردار است . او در سکانس های زیادی در پایتخت ۴ حضور دارد اما در کنار خانواده معمولی نیست و نقش پسر بهبود را بازی می کند. او اهل تنکابن است و لهجه و گویش خاصی ندارد .

حضور بیژن در سریال پایتخت 4

عکس بیژن در پایتخت ۴

در مجموعه پایتخت ۴ که در ماه مبارک رمضان از شبکه یک سیما پخش می شود، بیژن نقش پسر بهبود و برادر فرهاد که حکم برادر کوچک تر بیژن را دارد به ایفای نقش می پردازد. سیروس مقدم که گفته بود دیگر قرار نیست پایتخت را بسازد، حالا سری چهارم مجموعه پایتخت را به درخواست صدا و سیما و استقبال عمومی مردم تولید کرده است .

حضور بیژن در سریال پایتخت 4

عکس بیژن در پایتخت ۴

در سری چهارم مجموعه پایتخت تا ۱۰ قسمت اول در شمال فیلمبرداری شده است و سپس به پایتخت باز میگردد . سکانس های چین هم جنبه یادآوری خاطرات برای ارسطو را دارد . در پایتخت ۴ علاوه بر چوچانگ ، دو برادرش یعنی برادران زن ارسطو نیز به سریال اضافه می شوند . بابا پنجعلی هم تصمیم به ازدواج می گیرد و موفق هم می شود . در این بین واکنش های اطرافیان به خصوص نقی بسیار جالب و دیدنی است .

حضور بیژن در سریال پایتخت 4

عکس بیژن در پایتخت ۴

فهیمه همسر بهبود نیز صاحب فرزند پسر دیگری می شود . نام او را فرهاد می گذارد . فرهاد برادر کوچکتر بیژن است . بیژن هم که به تازگی از سربازی برگشته است در سریال به ایفای نقش خود می پردازد .

این مطلب را به اشتراک بگذارید :