header

header

زمان نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال ۹۴-۹۵

زمان نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال ۹۴-۹۵

زمان نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال 94-95

همانطور که علاقمندان به فوتبال مستحضرند کار نقل و انتقال بازیکنان فوتبال در لیگ برتر بر عهده کمیته نقل و انتقال فدراسیون فوتبال است. فصل نقل و انتقالات بعد از دیدار جام حذفی بین تیم های نفت تهران و ذوب آهن اصفهان که در تاریخ ۱۱ خرداد ۹۴ برگزار خواهد شد؛ شروع شد. زمان پایان نقل و انتقالات نیم فصل ۹۴ – ۹۵ ده روز مانده به شروع لیگ برتر خواهد بود. طبق آخرین خبر ها پانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال جام خلیج فارس ۸ و ۹ مهر سال ۹۴ شروع می شود.

 

قوانین کلی نقل و انتقالات بازیکن
آیین نامه نقل و انتقالات به استناد ماده ۶ اساسنامه فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران و به اتکائ اصول تصریح شده در مقررات بین المللی فوتبال و به جهت تعیین وضعیت، نحوه به خدمت گرفتن و چگونگی نقل و انتقال بازیکنان در رده های سنی متفاوت و کادر فنی و پزشکی وهمین طور اقاله یا فسخ قرارداد با دلیل موجه یا دلیل موجه ورزشی و همچنین حل اختلاف و چگونگی مجازات و جرایم آنان در صورت عدم احترام به مقررات و رعایت اصول حاکم بر روابط بین آنها، تدوین گردیده است. هدف ازتدوین این آئین نامه ،یکسان سازی مقررات نقل و انتقال بازیکنان در فوتبال کشور و دفاع از حقوق بازیکنان وکادرفنی باشگاه ها و ضابطه مند نمودن روابط آنها می باشد .

زمان نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال 94-95

آخرین تفییرات آیین نامه نقل و انتقالات بازیکنان فوتبال
الف: براساس ماده ۲۸ از فصل ششم آئین نامه نقل و انتقالات هر باشگاه با توجه به تاریخ فوق میتواند حداکثر با ۳۵ نفر از بازیکنان ثبت شده خود را با در نظر گرفتن شرایط ذیل و با رعایت سایر مقررات مندرج در آئین نامه، درلیست اسامی ثبت و معرفی نماید.

 

• ۱۸ بازیکن با شرایط سنی آزاد در قالب قرارداد حرفه ای
• ۹ بازیکن با شرایط سنی زیر ۲۳سال در قالب قرارداد حرفه ای(۱۱/۱۰/۱۳۷۰به بالا)
• ۸ بازیکن با شرایط سنی زیر ۲۱ سال در قالب قرارداد حرفه ای یا آماتور (۱۱/۱۰/۱۳۷۲ به بالا) که این رده سنی می تواند به تدریج از زمان مجاز نقل و انتقالات تا شروع نیم فصل دوم به لیست اسامی اضافه شوند و این محدودیت زمانی مشمول پست تخصصی دروازه بان نمی شود.

 

بدیهی است کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ از پذیرش و ثبت قراردادهایی که بعد از موعد مقرر ارائه شود معذور خواهد بود. مزید امتنان خواهد بود مدیران عامل محترم باشگاهها نسبت به عقد قرارداد و استخدام مربیان و دیگر اعضای تیم به جهت سهولت در ثبت و صدور مجوز بازی در روزهای آغازین مدت زمان مجاز نقل و انتقالات اقدام نمایند.

زمان نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال 94-95

ب: براساس ماده ۲۹ از فصل ششم آئین نامه نقل وانتقالات بازیکنان و مربیان، پس از بررسی و تائید مدارک مشروحه ذیل و صدور مجوز بازی (ID) کارت از سوی دبیرکل سازمان لیگ میتوانند تیم خود را در مسابقات همراهی کنند.

 

• دو نسخه از قرارداد فی مابین منعقده باشگاهها با بازیکن، مربیان و دیگر اعضای تیمها.
• فرم توافق نامه مالی فصل جاری برای آن دسته از بازیکنانی که دارای قرارداد بوده و مبلغ فصل دوم قید نشده است.
• فرم شناسه فردی با مهر و امضای مدیرعامل باشگاه و هیئت فوتبال استان
• فرم لیست اسامی بازیکنان و دیگر کادر تیم با مهر و امضای مدیر عامل باشگاه و هیئت فوتبال استان
• تصویر صفحات شناسنامه، کارت ملی، پاسپورت
• مدرک تعیین وضعیت نظام وظیفه
• مدرک تحصیلی یا گواهی تحصیلی بازیکنان زیر ۱۸ سال
• CD تصاویر اسکن شده با مشخصات کامل، رده سنی و شماره پیراهن
• فیش خروج از استان مبدا
• ارائه مفاصا حساب یا تعیین تکلیف مالیاتی
• ارائه فرم تائیدیه اخلاقی کمیته نظارت و ارزشیابی سازمان لیگ برای برخی از بازیکنان و مربیان در صورت نیاز.
• مهم:حدفاصل پانزده روز از پایان مدت زمان نقل و انتقالات تا شروع مسابقات فصل ۹۴-۹۳ صرفاً جهت بررسی مدارک و صدور ID کارت و مجوز بازی می باشد و کمیته نقل و انتقالات در این ایام به هیچ وجه مدارک جدید اعم از بازیکن، مربیان و دیگر اعضا را نخواهد پذیرفت.لازم به توضیح است اگر چنانچه باشگاهها نسبت به اصالت و ماهیت اعضای دیگر باشگاهها اعتراض داشته باشند میتوانند در این مدت پانزده روز تعیین شده مستندات خود را به سازمان لیگ ارائه کنند.

زمان نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال 94-95

نقل و انتقالات نیم فصل ۹۴ – ۹۵ لیگ برتر فوتبال
آخرین خبرهای رسیده از نقل و انتقال بازیکنان

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید :