header

header

طالع بینی ازدواج فروردینی ها

طالع بینی ازدواج فروردینی ها

طالع بینی ماه فروردینی ها 95

با خواندن این طالع بینی شما می توانید زندگی خود را اگر با شخصی که متولد این ماه است پیش بینی کنید و با روحیات او آشنا شود.بیش بینی و طالع بینی ازدواج می کنیم که در این سال شما یک زندگی شخصی خوب و بسیار عالی برای خود و زندگی خانوادگی خود داشته باشد در این سال شما در صلح و آرامش خواهید بود و از آن لذت می برید و روز به روز با پدر و مادر و معلم خود نزدیک تر می شوید و رابطه ای شاد تر با آن ها خواهید داشت.

 

اما ممکن است برخی از ناراحتی های خانوادگی برای شما پدید آید که پیش بینی نشان می دهد که مشکل مربوط به فرزندان خواهند بود.

اما در زمینه کسب و کار نشان می دهد که در حال رونق خواهد بود و پیشنهاد های بزرگی به شما خواهد شد.

سعی کنید شرایط را بسیار بسنجید و در کار ها سنجیده عمل کنید تا بتوانید ثبات و تعادل خود را در زندگی حفظ کنید.

به طور کلی سال ۹۵ برای سلامت شما بسیار خوب خواهد بود اگر شما از یک بیماری رنج می برید در این سال احتمال بهبود شما زیاد خواهد بود و برای این سلامتی باید از دارو های گیاهی استفاده کنید و یوگا و مدیتیشن را نیز انجام دهید که بسیار به سلامتی کمک می کند.

برای رسیدن به آرامش نیز باید مکان خود را تغییر دهید تا به آرامش برسید.

اما بر عکس احتمال این که در روابط عشقی دچار شکاف و مشکل شوید بسیار است اما در نیم سال دوم روابط مطلوب تری عشقی پدید می آید و رابطه جدیدی از آشنا های قدیمی با شما پدید می آید و زندگی زناشویی مناسبی در این سال خواهید داشت.

در این سال سال پر برکت و خوبی برای کسب و کار شما بوجود می آید یا تغییری در کسب و کار شما بوجود می آید که باعث پیشرفت شما در کار جدید و پول دار شدن شما را به همراه دارد و در سال جدید سود خوبی را به جیب خواهید زد اما برای تغییر شغل باید با افراد بزرگ و با تجربه مشورت کنید.

روند درآمد زایی در این سال تداوم خواهد داشت و افزایش نیز می یابد ولی ابتدا ممکن است هزینه های مانند سرمایه گذاری و شروع کار جدید داشته باشد.

و املاک و مستغلات زیادی به دست می آورید ولی همواره کمک به دیگران را فراموش نکنیددر این سال نیز برای تحصیل شما اتفاق خوبی رخ می دهد و اگر سخت تلاش کنید می توانید به بهترین مدارج علمی دست یابید و باید روابط خوبی با معلمان خود حفظ کنید .

این مطلب را به اشتراک بگذارید :