header

header

علت جدایی سلنا و جاستین بیبر

علت جدایی سلنا و جاستین بیبر

علت جدایی سلنا و جاستین بیبر

جاستین بیبر و سلنا گومز ممکن است که اولین ستاره زن و شوهر در جهان بودند که زندگی خود را در نوجوانی آغاز کرده بودند.جاستین بیبر و سلنا گومز,جاستین بیبر و سلنا گومز,جاستین بیبر و سلنا گومز ۲۰۱۶,جاستین بیبر و سلنا گومز در خانه,جاستین بیبر و سلنا گومز آپارات,جاستین بیبر و سلنا گومز در سواحل هاوایی

طرفداران جاستین بیبر و سلنا گومز زمانی که اولین عکس دو نفره آن ها را دیدند بسیار هیجان زده و گیج شده بودند جاستین و سلنا همواره در مکان های عمومی با یکدیگر ظاهر می شدند و طرفدارانشان امید وار بودند که با یکدیگر خواهند ماند.

اکنون که آن ها مجرد هستند و عشق آن ها به یکدیگر از بین رفته است طرفدارانشان نیز با هم دچار مشکل شده اند.

اما ستاره شناسی به نام گانشا عنوان کرد که با توجه به ستاره ها احتمال برگشت آن ها به زندگی زیاد است.

علت جدایی آن ها را بیشتر شایعه پراکنی نشریات و مجلات می دانند و این رابطه از همان ابتدا مشکل داشت به این خاطر که دو ستاره که تازه ظهور می کنند اعتماد به نفس بسیاری بدست می آورند و خود را از دیگری برتر می بیند و نمی تواند کسی را بالاتر از خود ببیند به این علت ها جدایی سلنا و جاستین اتفاق افتاد .

برخی نیز می گویند برای اینکه توجه دیگران را به خود جلب کنند یک جدایی سوری اتفاق افتاده تا دوباره در صفحه اول مجلات و روزنامه ها قرار بگیرند.

تهیه و ترجمه : گروه فان ها

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. میس مهسا گفت:

    میشه بیشتر از این دوتا بنویسید مطالب بیشتری بذارید من خیلی دوس دارم بدونم این دوتا بهم میرسن یانه خیلی خوب میشه به هم برسن