header

header

علت قطع شدن شبکه پرشین تون و فرکانس جدید

علت قطع شدن شبکه پرشین تون و فرکانس جدید

69118788

شبکه پرشین تون PersianToon در روز ۲۶ دی ۹۳ بدون هیچ اطلاع قبلی قطع شد و هنوز دلیل اصلی آن و این که مجدد شبکه وصل میشه معلوم نیست . به زودی اخبار دقیقی در این خصوص در این صفحه قرار می گیرد اما به احتمال زیاد علت آن مشکلات فنی این شبکه است این اتفاق در سال ۲۰۱۲ هم برای این شبکه رخ داده بود.شبکه پرشین تون,شبکه پرشین تون,شبکه پرشین تون فرکانس جدید,شبکه پرشین تون پخش زنده

پرشین تون در ماهواره هاتبرد :

Frequency:12322
Symbol Rate:27500
Polarization: Horizontal
FEC Rate: 3/4

:::

طبق اعلام رسمی شبکه پرشین تون :

دلیل قطع شدن شبکه پرشین تون و فرکانس جدید ۲۶ دی ۹۳

شبکه به دلیل مشکلات فنی قطع گردیده است.

به زودی مشکل برطرف خواهد شد.

از صبر و شکیبایی شما سپاس گزاریم.

::

خبر جدید :

دلیل قطع شدن شبکه پرشین تون و فرکانس جدید ۲۶ دی ۹۳

دوستان عزیز جدیدن اطلاعاتی به دست ما رسیده که شکایاتی درباره ی تبلیغات طولانی در بین کارتون ها کرده اید.در این مورد باید باید به شما بگوییم درآمد پرشین تون از تبلیغات این شبکه هست.و بدون تبلیغات این شبکه پرشین تونی هم برای شما نیست.همین هاتبرد برای ما هزینه های زیادی داشته است.ما همه ی تلاشمان برای این است که شما راحت پرشین تون را ببینید .

هاتبرد :

Frequency:12322
Symbol Rate:27500
Polarization: Horizontal
FEC Rate: 3/4

::

اطلاعیه قطعی شبکه :

با سلام خدمت دوستان عزیز قبل از هر چیز باید عذرخواهی کنم بدلیل اینکه مدتی رو حضور نداشتم و بی دلیل هم نبوده ، بعد از این همه که وقت شد تا به سایت بیام با تعداد نظرات زیاد و همچنین عجیبی رو به رو شدم که لازم دونستم یک سری ابهامات و سوتفاهمات رو رفع کنم.

– اولین نکته » سایت اصلی و رسمی !؟ یک سری دوستان واقعا” کم توجه اند با وجود اینکه بارها گفته شده اینجا سایت اطلاع رسانی است برای حمایت از شبکه و دانلود و … نه سایت اصلی و رسمی که دیگه نباید با وجود تبلیغات متعدد شبکه برای کسی علامت سوال شود اما خب باز هم ما از هر اخباری در صورت مطلع بودن حتما” پاسخ خواهیم داد.

– دومین نکته » در مورد پخش زنده شبکه موجود در سایت پرشین تون باید بگم که این امکان قبلا” بصورت کامل و عالی کار میکرد و مورد استفاده دوستان بود اما بدلایل نا معلوم از سوی منبعی نامشخص قطع شد و تا به الان خبری نشده است اما در این مدت پیگیر هم بودیم که متاسفانه به نتیجه ای نرسیدیم.

– سومین نکته » خیلی از دوستان باور غلطی از این سایت دارند و همش حرف از درآمد و تبلیغات میزنند و شاید اطلاع ندارند که این سایت هیچ بودجه ای از شبکه دریافت نمیکند و کاملا” شخصی بوده و هر سایت و شبکه ای برای ادامه کار نیاز به کسب درآمد و تبلیغات دارد و باور کنید هیچ سودی تا به اینجا برای ما نداشته و هدف ما هم این نبوده و نیست به هر حال امیدوارم درک کنید .

– چهارمین نکته » دوستان عزیز بخش فرکانس شبکه سایت پرشین تون که آپدیت شده اگر به تاریخ ارسال مطلب توجه کنید مربوط به آخرین فرکانس شبکه که از ماهواره یوتلست به هاتبرد نقل مکان کرد میباشد .

از تمامی این موضوعات که بگذریم میرسیم به موضوع اصلی یعنی قطعی چند روزه و به یکباره شبکه بدون هیچ گونه اطلاع و خبر قبلی که همونطور که میدونید چند سال پیش هم همین اتفاق افتاد و باز هم تکرار شد که البته اینبار با اطمینان نمیشه گفت بدلیل نقص و مشکلات فنی بوده و ما هم هیچ اطلاعی از این موضوع نداریم و متاسفانه تمامی ارتباط ها قطع شده و هیچ پاسخی از سوی شبکه و مدیران و مسئولان دریافت نکردیم در صورت مطلع شدن حتما” اعلام خواهد شد .

اگر که موضوعی رو از قلم انداختم لطف کنید در نظرات همین پست ذکر کنید تا بررسی و پاسخ داده شود .

منبع : ۱ دوست

این مطلب را به اشتراک بگذارید :