header

header

فال قهوه آنلاین واقعی و تلفنی

فال قهوه آنلاین واقعی و تلفنی

fall ghahve

 

فال قهوه,فال قهوه,فال قهوه ترک,فال قهوه انلاین,فال قهوه تلفنی,فال قهوه قلب,فال قهوه اسب,فال قهوه آنلاین ترکی,فال قهوه و ورق,فال قهوه عقاب,فال قهوه ماهی,علم گویی یکی از علوم بسیار قدیمی و ابتدایی است که بشر همیشه درصدد قوانین و قواعد این علم بوده است .در قرون اولیه تاریخ بوسیله ستارگان روده قربانیها و بعد ها به وسلیه فال کارت ورق (‌فال ورق ) و نقوش قهوه ( فال قهوه ) توانسته اند بشر را از نگرانی خارج سازند .

فال قهوه یکی از روشها پرطرفدار فال‌گیری و پیشگویی با استفاده از ته‌ مانده قهوه ی نوشیده شده است. معمولاً برای این کار از قهوه ترک استفاده می‌کنند. فال‌گیری با قهوه در کشورها و مناطق جهان رسم و راه متفاوتی دارد ولی عموما به این ترتیب است که بخش بیشتر مایع قهوه را می‌نوشند و مخلوط غلیظی از قهوه و آب در ته فنجان می ماند. فنجان را روی نعلبکی بر می‌گردانند.

پس از مدتی آن را بر می‌دارند و فالگیر به شکل‌هایی که در ته فنجان درست شده نگاه می‌کند و با اشاره به شکل‌ها که آن‌ها را به انسان و حیوان و درخت و چیزهای دیگر تشبیه می‌کند نکاتی را در مورد زندگی و گذشته و حال و آینده کسی که قهوه را خورده بیان می‌کند.

امروزه کمتر دیده می شود که کسی قهوای بخورد و بلا فاصله فنجان را روی نعلبکی بر نگرداند و متوسل به کسی که اندکی سر رشته در گرفتن فال قهوه دارد نشود حال خانوم یا آقا باشد .

این مطلب را به اشتراک بگذارید :