header

header

واکنش مهناز افشار به حذف تصویرش در تلویزیون

واکنش مهناز افشار به حذف تصویرش در تلویزیون

واکنش مهناز افشار به حذف تصویرش در تلویزیون

مهناز افشار که در فیلم جدید مسعود کیمیایی بنام متروپل در نقش خاتون ایفای نقش میکند از حذف شدن تصویرش در تیزر تبلیغاتی این فیلم در تلویزیون واکنش نشان داد .

مهناز افشار در نسبت به این برخورد صدا وسیما در صفحه توئیترش نوشت :«اینطور که پیداست، صدا و سیما تصویر من رو از تیزر متروپُل حذف کرده زندگى ادامه دارد …..»

مهناز افشار دیپلم اش را در رشته تجربی گرفت و برای ادامه تحصیل به مدت چهار سال در مؤسسه‌ای غیرانتفاعی به تحصیل در رشته تدوین پرداخت. خانواده اش ریشه مذهبی دارند، به همین دلیل هم در ابتدا مخالف بودند که دخترشان وارد بازیگری شود. در کلاس‌های بازیگری استاد حمید سمندریان تعلیم دید.

 

واکنش مهناز افشار به حذف تصویرش در تلویزیون

مهناز افشار بازیگری را با مجموعه تلویزیونی گمشده در سال ۱۳۷۷ آغاز کرد و پس از آن با ایفای نقش در فیلم دوستان به کارگردانی علی شاه حاتمی در سال ۱۳۷۷ به سینما راه یافت و با ایفای نقش در فیلم شور عشق به کارگردانی نادر مقدس در سال ۱۳۷۹ به شهرت رسید. شباهت زیاد مهناز افشار به گوگوش، خواننده مشهور، در توجه رسانه‌ها به او در شروع کارش تأثیرگذار بود. مهناز افشار در دههٔ هشتاد از چهره‌های تأثیرگذار سینمای تجاری ایران شد و در سال‌های پایانی این دهه با بازی در فیلم‌های کارگردانان متفاوت سعی کرد تصویر شناخته‌شده‌اش را تغییر دهد؛ تلاشی که به دریافت چندین جایزه و تقدیرنامه از سوی منتقدان و جشنواره‌های داخلی انجامید. مهناز افشار، در سال ۹۳ در یکی از نقشهای اصلی در فیلم «آموزگار» به کارگردانی ناصر سعیداف، کارگردان سرشناس تاجیک، ایفای نقش کرد

این مطلب را به اشتراک بگذارید :