header

header

چهره کریستین استوارت بعد از شوخی که با او شد

چهره کریستین استوارت بعد از شوخی که با او شد

kiristian

کریستین استوارت قربانی شوخی من عاشق راب هستم بر روی ماشین کثیفش شد. کریستین آغاز هفته خوبی نداشت، چون یک نفر با این بازیگر هالیوودی شوخی زننده ای کرده، او با اشاره به رابرت پتینسون روی ماشین کثیف کریستین نوشته است: راب عاشقتم کریستین روز دوشنبه از استودیویی در لس آنجس بیرون آمد، شکی نیست که برای فیلم سه گانه جدیدش Camp X Ray آماده می شود. او در این فیلم در نقش یک دریانورد در ارتش آمریکا بازی می کند که در گوانتانامو مستقر شده است. و درشرایطی که باید نگران کارش باشد ظاهرا کسی می خواهد با این کار رابطه عاشقانه بین او و رابرت را یادآوری کند.

آیا کریستین متوجه نوشته بدخط من عاشق راب هستم شده است؟این بازیگر ۲۳ ساله که در ماه می بعد از ۴ سال با هم بودن از رابرت جدا شده، وقتی که نوشته روی ماشین را دید چهره متعجبی پیدا کرد، در همان زمان پشت فرمان ماشینش نشست و سعی نکرد عصبانیتش را پنهان کند. درحالیکه به نظر می رسید او به یک گروه مزاحم که به این واقعه خجالت آور خندیدند، ناسزا گفته است.

vbcxbxc

آیا کریستین استوارت واقعا رابرت را دوست دارد؟ ماشین او که قطعا این را می گوید.درحالیکه این فرد برای سرگرمی این شوخی زننده را انجام می داده، یک عکاس پاپاراتزی منتظر بود تا از کریستین عکس بگیرد. اما کریستین کمترین توجهی به این عکاس نکرده و درحالیکه فحش می داده سوار ماشین و شده و در را بسته.درحالیکه کریستین و رابرت از دو ماه گذشته در هیچ عکسی با هم دیده نشدند، هیچ کدامشان هنوز این جدایی را تایید نکرده اند، اما چندین منبع گفته اند رابطه آنها به آخر رسیده است.

dvdxvvac

بعد از این اتفاق کریستین در حال رانندگی به سمت شمال هالیوود دیده شد. هفته گذشته رابرت به دوست کریستین رایلی کوگ، بازیگر بلند پرواز و نوه الویس پریسلی پیوست. کسی که در حال رانندگی با رابرت دیده شده اما این دختر وجود رابطه احساسی را تکذیب کرد.فردی به سایت JustJared.com گفت که رایلی با رابرت رابطه ندارد و تایید می کنم که رایلی در هفته گذشته هیچ عکسی نینداخته است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید :