header

header

دلیل برگزار نشدن کنسرت سیروان خسروی در سنندج

دلیل برگزار نشدن کنسرت سیروان خسروی در سنندج

دلیل برگزار نشدن کنسرت سیروان خسروی در سنندج

سیروان خسروی خواننده، آهنگساز و تنظیم کننده موسیقی پاپ متولد سال ۶۱ در تهران و اصالتا کرد است. مدتی پیش سیروان عکسی از برج میلاد تهران رو در شخصی اش به اشتراک گذاشت و زیرش نوشته بود : «شهر من » ! این مساله باعث واکنش برخی کاربران و طرفداران وی در شبکه های اجتماعی شد به همین دلیل سیروان تصمیم گرفت دیگر در سنندج شهر مادری اش کنسرت برگزار نکند.

کل این ماجرا رو سیروان خسروی در یکی از صفحات شخصی اش منتشر کرد او نوشت : چند روز گذشته ، پس از اعلام برگزاری کنسرتم در سنندج ، با سیل پیغامهای غیر دوستانه و کمپِین های تحریم “سیروان خسروی” مواجه شدم.بعد متوجه شدم که دلیلش عکسی از برج میلاد و الودگی هوا بوده که من در صفحه شخصیم گذاشتم و زیرش نوشتم “شهر من” . و ظاهرا عده ای از هموطنان کرد با دیدن این عکس و نوشته زیرش به این نتیجه رسیدن که من چه جور کردی هستم که زیر عکسی از تهران نوشتم شهر من! و در نتیجه بیانیه دادن که از این تاریخ به بعد سیروان خسروی، این کرد خود فروخته تحریم می باشد!

 

دلیل برگزار نشدن کنسرت سیروان خسروی در سنندج

عذر میخوام که کردی نمیخونم، لباس کردی نمی پوشم و تهران به دنیا اومدم و زندگی میکنم! خوشحالم که ایرانیهای سراسر دنیا جدا از اینکه من ترک، لر یا کرد هستم انقدر به من لطف دارن و متاسفم برای افکار پوسیده بعضی ها… از همین جا هم اعلام میکنم که تو شهر مادریم هیچوقت اجرا نخواهم داشت.»حالا باید دید آیا سیروان خسروی روی تصمیمش خواهد ماند یا خیر !؟

این مطلب را به اشتراک بگذارید :