header

header

توضیح گلشیفته فراهانی درباره علت برهنه شدنش

توضیح گلشیفته فراهانی درباره علت برهنه شدنش

توضیح گلشیفته فراهانی درباره علت برهنه شدنش

گلشیفته فراهانی بازیگر ، نوازنده و خواننده ایرانی است. او اولین بار در مقابل دوربین عکاس فرانسوی مشهور، ژان موندینو برهنه شد. این تصاویر در مجله مادام فیگارو منتشر گردید . پس از این نیز فیلم کوتاهی از او و پانزده بازیگر جوان دیگر که برای بدست آوردن جایزه سزار تلاش می کردند ، آن ها را با بدن عریان نشان داد . بعد ها عکس کاملا برهنه گلشیفته در مجله ایگوئیست فرانسه منتشر گردید .

 

در ادامه مصاحبه گلشیفته فراهانی با هالیوود ریپورتر را میخوانیم . این مصاحبه در جشنواره کن ۲۰۱۵ انجام شده است . صحبت های گلشیفته به فارسی ترجمه و در اختیار کاربران فضای مجازی قرار گرفته است. گلشیفته فراهانی می گوید : نمیدانستم اگر کامل برهنه شوم از پایین بدنم عکس و فیلم می گیرند !

توضیح گلشیفته فراهانی درباره علت برهنه شدنش

 

گلشیفته در مصاحبه با خبرنگار هالیوود ریپوتر گفت : من در حال کار در سینمای ایران بودم که ناگهان ریدلی اسکات ، کارگردان و تهیه کننده انگلیسی با بازیگران خاور میانه تماسی برقرار کرد و بالاخره من برای بازی در فیلم او انتخاب شدم . چون ایران در آن زمان تحریم بود آنها به طور قانونی حق قرارداد بستن با من را نداشتند ، در نهایت یک استثناء فائل شدند و من برای بازی در آن فیلم هالیوودی راهی شدم . وقتی به ایران برگشتم دوران سختی را می گذراندم و واکنش های زیادی نسبت به من شروع شده بود. بعد از تمام این ماجراها در سال ۲۰۰۸ موفق به خروج از ایران شدم و در آن زمان حتی به زبان فرانسه تسلطی نداشتم ، اما همه چیز رفته رفته تغییر کرد…

توضیح گلشیفته فراهانی درباره علت برهنه شدنش

 

لخت شدن گلشیفته فراهانی
ماجرای برهنه شدن من جنجال زیادی به پا کرد و مخالفان و موافقان زیادی داشت . اگر روراست باشیم باید بگویم در ویدئوی جایزه ی سزار چیزی که به من گفتند این بود که نما از بالا گرفته خواهد شد ، اما بعد متوجه شدم از پایین گرفته اند! این چیزی بود که واقعا اتفاق افتاد . وقتی مرا از ایران بیرون کردند من زخمی بودم و حسی که داشتم این بود که همه چیزم را از دست داده ام. بعد ماجراهای ویدئوی سزار پیش آمد و من دوباره زخمی شدم . باز سه ماه بعد آن ماجرا ، پروژه ی عکاسی پیش آمد. می خواستم بگویم مشکلتان چیست؟ به من نگاه کنید! چرا از زن ها می ترسید؟ این عکس ها همان زمان چاپ نشدند، دو سال بعد به چاپ رسیدند. دیگر آن قضیه برای من تمام شده بود و خشمم تمام شده بود و اگر قرار بود آن موقع چاپ شوند نمی گذاشتم چنین اتفاقی بیوفتد ، دیگر لزومی نداشت که خودم را باز آماج دشنام قرار دهم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید :